PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Sto złotych opłacalne na sto procent

By on Sierpień 25, 2016 in ABC GIEŁDY, DFE with 16 Comments

kupa.jpg

Wiem, że końcówka wakacji to kiepski okres na rozpoczęcie inwestowania, a raczej oszczędzania. No ale na odłożenie „stówki” stać każdego z nas. Dlatego mam dla ciebie wakacyjną promocję.

Jeżeli zainwestujesz w wybrany fundusz SKARBCA stówkę do końca sierpnia, to otrzymasz ode mnie książkę: ROZWAŻNY INWESTOR. DAJ SOBIE RADĘ

Dlaczego proponuję tylko tę jedną książkę? Bo kiedyś otrzymałem super recenzję od czytelnika, że „czyta się ją jak kryminał”.

Lektura będzie lekka, przyjemna i na wiele spraw spojrzysz naprawdę z innej strony. Obiecuję.

I daję ci czas do października aby podjąć decyzję, czy zaczniesz dopłacać do tej pierwszej stówki. Oczywiście nie ma żadnego przymusu dopłaty.

Możesz wybrać fundusz spośród 29 o zróżnicowanej polityce inwestycyjnej, także ten najbezpieczniejszy – SKARBIEC KASA. Inwestując stówkę w ten fundusz (o minimalnym ryzyku inwestycyjnym) otrzymasz książkę w cenie 40 zł, w dodatku z dedykacją autora.

Tutaj macie przewodnik jak zainwestować stówkę dosłownie w 5 minut siedząc przed komputerem.

JAK ZAINWESTOWAĆ STÓWKĘ – PRZEWODNIK

Aha, i wyślij mi info, że dokonałeś/dokonałaś wpłaty na adres: maciej@rogala.pl. Wystarczy sama informacja o wpłacie; oczywiście nie będę tego sprawdzał, bo zaufanie to podstawa.

Tags:

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Liczba komentarzy - 16

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Wojtuś pisze:

  Do kiedy trzeba wpłacić? Bo ja pierwszego dopiero dostaję wypłatę!

 2. ZosiaGłuposia pisze:

  No dobrze, ale jaki fundusz mam wybrać. Chciałabym odkładać po 200 zł na moją córeczkę, ma 3 latka

 3. Kangoor pisze:

  To ja też zamawiam dwie i wpłacę tak jak wojtuś tysiaka 😉

 4. Kangoor pisze:

  A i chciałbym dwie różne i obie dla siebie 😉

 5. NieSłuchaćGłupot pisze:

  Pieprzenie głupot. Ludziska nie słuchajcie tych porad. Za chwilę to wszystko tak pier…nie, że będzie mażyli, że nie mieliście tych pieniędzy w banku

  • Maciej Rogala pisze:

   Szanowny Kolego, i co ja mam tobie odpisać? Że sam pieprzysz głupoty? Nie, bo przecież, ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie bawię się w prognozy. Bo prognozy to główna przyczyna popełniania błędów. Pozdrawiam.

   • NieSłuchaćGłupot pisze:

    Właśnie teraz albo za kilka dni to wszytko pierd… . Hossa trwa już ponad 7 lat, a ty namawiasz na akcje

    • Maciej Rogala pisze:

     Nie namawiam na akcje, tylko pokazuje jak wygląda dzisiejsza sytuacja w porównaniu na przykład do tej 9 lat temu: dzisiaj można w ten sam „towar” zainwestować po niższej cenie. Poza tym popełniasz błąd taki jak większość – kojarzysz fundusze z akcjami, a przecież mamy fundusze pieniężne i ja cały czas podkreślam, że jak czytelnik mego bloga ma jakiekolwiek wątpliwości, to może zacząć od najłatwiejszego kroku – przeniesienia pieniędzy z lokaty bankowej do funduszu pieniężnego. A tak nawiasem mówiąc, to mam nadzieję, że nie pracujesz w banku i nie udzielasz właśnie takich rekomendacji swoim klientom.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top