PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Rozważny inwestor. Wydanie II zaktualizowane

By on 6 kwietnia, 2016 in MOJE KSIĄŻKI with 1 Comment

Każdy z nas od czasu do czasu dysponuje niewielkim chociaż nadmiarem gotówki. Zwykle zastanawiamy się wtedy, co zrobić z tymi pieniędzmi. Spełnić chwilową zachciankę, wyjechać na krótkie wakacje, kupić wymarzony gadżet, a może zainwestować, by mieć zapas na emeryturę lub na moment, w którym gotówki będzie zdecydowanie za mało? Ten ostatni wybór wydaje się bardzo rozsądny. Pojawia się tylko jeden problem: jak to zrobić skutecznie, czyli tak, by nasze pieniądze faktycznie mnożyły się, zamiast wyparować w efekcie nietrafionych wyborów inwestycyjnych.

rozważny inwestor

Rozważny inwestor to książka napisana właśnie dla ciebie — osoby, która planuje pomnażać swoje pieniądze. Znajdziesz w niej odpowiedź na pierwsze, podstawowe pytanie: „Dlaczego tracimy, chociaż nienawidzimy ponoszenia strat?”. Pomogę ci przełamać opory przed podejmowaniem niezbędnych decyzji inwestycyjnych i zaproponuję kilka strategii: prostych, logicznych i zrozumiałych, dostosowanych do twojego określonego, indywidualnego celu.

W drugim wydaniu książki wprowadziłem niezbędne aktualizacje i wydłużyłem rozdział poświęcony planowaniu emerytalnemu. Bardziej szczegółowo opisałem też mechanizmy Indywidualnych Kont Emerytalnych (IKE) oraz Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego.

TUTAJ KUPISZ KSIĄŻKĘ:
onepress.pl

Tags: ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

1 komentarz

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Stron pisze:

    Wow! Great to find a post with such a clear mesgesa!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top
SIMPLE SIDE TAB