PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Promuję rachunek maklerski BOSSA w opakowaniu IKE i IKZE

By on 29 stycznia, 2017 in ABC GIEŁDY with 0 Comments

Jeżeli dopiero planujesz rozpoczęcie swojej przygody z GPW to jedną z pierwszych Twoich decyzji będzie zawarcie umowy na prowadzenie rachunku inwestycyjnego z domem maklerskim. Polecam Ci  Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A poprzez poniższy link afiliacyjny.

OTWÓRZ RACHUNEK w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A.

Dlaczego?

Zacznę od koszuli (podkoszulka), która jest bliższa memu ciału.

Dzięki temu, jako autor wpisów, które zachęciły Cię do inwestowania na GPW (jeżeli tak właśnie się stało, a jak nie to możesz moją promocję o..ć!), otrzymam niewielkie wynagrodzenie, a Ty otworzysz rachunek w bardzo wygodny sposób, bo przez internet.

Bez obaw. Z tytułu mojego wynagrodzenia nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Rachunek w biurze maklerskim BOŚ SA jest prowadzony bezpłatnie. Jedynymi kosztami jakie poniesiesz będą opłaty od transakcji kupna i sprzedaży akcji (obligacji):

  • 0,38% (min. 5 zł) przy kupnie/sprzedaży akcji
  • 0,19% (min. 5 zł) przy kupnie/sprzedaży obligacji.

Dlaczego  jeszcze (poza osobistą korzyścią finansową wynikającą z umowy z DM BOSSA) polecam założenie  Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A?

Jest to jedno z niewielu biur maklerskich, które aktywnie promuje IKE i IKZE dla swoich klientów, prawdopodobnie JEDYNE. Tym samym udowadnia, że jak najlepsze zaspokajanie potrzeb klientów nie jest tylko ładnie brzmiącą formułką.

Możesz mieć pytanie: OK. Przyznajesz bez bicia, że promujesz BOSSA, bo dostajesz kasę. Czy to znaczy, że BOSSA przebiła innych w wynagrodzeniu za jednego klienta, jakie mogłeś dostać?

Nawet nie pytałem innych. Śledzę rynek od wielu lat i byłem zbulwersowany/nadal jestem (!) postawą większości  biur (ponad 90% biur maklerskich), bo te do dzisiaj nie oferują najlepszych rozwiązań podatkowych dla swoich klientów (IKE i IKZE). To główny powód promowania BOSSA. 

IKE i IKZE to bardzo niewygodny produkt dla instytucji finansowych, ponieważ przepisy nakładają na oferenta bardzo wiele dodatkowych obowiązków, co oczywiście oznacza dodatkowe koszty.  Jedynie 6 biur maklerskich zdecydowało się na oferowanie tego wyjątkowo korzystnego rozwiązania dla swoich klientów.

MOJA PRYWATNA PROMOCJA

Jeżeli otworzysz rachunek maklerski w Domu Maklerskim BOŚ SA (poprzez poprzez powyższy link afiliacyjny) i wpłacisz na niego co najmniej 1000 zł,  otrzymasz  moją książkę wyjaśniającą w szczegółach czym są IKE i IKZE (III Filar Twojej Emerytury), imienną dedykacją. Wystarczy abyś wysłał(a) maila na adres: maciej@rogala.pl z odpowiednią informacją.

20160423_204016

OTWÓRZ RACHUNEK w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A.

Kilka informacji technicznych, dotyczących zawarcia umowy IKE lub IKZE z biurem BOSSA:

1. Rejestracja na stronie Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wygenerują się hasła dostępowe do systemu transakcyjnego (identyfikator, hasło oraz PUK) – prosimy je zapisać lub wydrukować. Dostęp do systemu zostanie uaktywniony dopiero po podpisaniu Umowy Ramowej.
2. Podpisanie umów Na podstawie danych z formularza rejestracyjnego przygotujemy Umowę Ramową. Proponujemy trzy możliwości jej podpisania:
  • za pośrednictwem kuriera
Umowa zostanie dostarczona Kurierem na wskazany adres na terenie Polski w ciągu 2 dni roboczych. Wystarczy podpisać umowę w dwóch egzemplarzach i załączyć kserokopię dokumentu tożsamości. Kurier dostarczy podpisane dokumenty do DM BOŚ.
  • za pośrednictwem poczty
Umowa zostanie wysłana listem na wskazany adres w Polsce lub zagranicą. Podpisane przez Państwa dwa egzemplarze Umowy wraz z kserokopią dokumentu tożsamości proponujemy przesłać listem poleconym na adres biura maklerskiego.
  • osobiście
Umowa zostanie przygotowana do podpisu w oddziale DM. Zapraszamy w godzinach pracy biura do centrali DM BOŚ w Warszawie lub jednego z naszych oddziałów
i otwarcie rachunku Po otrzymaniu dokumentów aktywujemy Umowę Ramową i dostęp do systemu transakcyjnego o czym niezwłocznie poinformujemy drogą mailową. Następnie wystarczy zalogować się do konta i złożyć dyspozycję otwarcia wybranych rachunków inwestycyjnych drogą elektroniczną.

Rachunki są otwierane automatycznie lub w ciągu 24h w dni robocze. Zawarte umowy będą dostępne w wersji elektronicznej w formacie PDF po zalogowaniu do systemu transakcyjnego.

3. Transfer aktywów Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora DM należy przekazać minimalną wpłatę w wysokości 1.000 PLN (limit wpłat nie dotyczy rachunku IKE i IKZE ) lub papiery wartościowe o tej wartości, aby rozpocząć inwestowanie.

 


Tags: ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top
SIMPLE SIDE TAB