PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Program 500plus na bardzo długo

By on 3 października, 2016 in DFE with 0 Comments

Bardzo wielu czytelników mego bloga, którzy są beneficjentami Programu 500+ obawia się tego, że program zostanie szybko zamknięty, przy zmianie koalicji rządzącej. Już w maju br. napisałem tekst, w którym wyrażałem opinię, że to jest prawie niemożliwe – bo taki krok byłby politycznym samobójstwem ( Na jak długo 500 plus).

Wczoraj odbyła się konwencja PO. I w swoim przemówieniu lider partii, Grzegorz Schetyna, zapowiedział rozszerzenie tego programu na rodziny z jednym dzieckiem.

Tak więc wszyscy beneficjenci tego programu: Możecie spać spokojnie. Będziecie otrzymywać te pieniądze aż do momentu, gdy wasze pociechy ukończą 18 rok życia. Zacznijcie więc planować sposób zarządzania tymi pieniędzmi, tak aby w przyszłości przyniosły wam i waszym dzieciom jak najwięcej korzyści.

Ty także zacznij odkładać przynajmniej część dotacji i rozważnie inwestować.

ZOBACZ JAKIE WYNIKI OSIĄGNĘLI CZYTELNICY MOJEGO BLOGA, KTÓRZY ZAUFALI MI TRZY MIESIĄCE TEMU

ROZPOCZĘCIE NASZEJ WSPÓŁPRACY JEST BARDZO PROSTE

Wystarczy abyś miał(a) pod ręką dowód osobisty, numer konta bankowego, z którego masz zamiar dokonać pierwszej wpłaty (min. 100 zł) oraz telefon komórkowy.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową, ani składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim, żeby podpisać umowę. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji (zajmie ci to 2 minuty) i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszona/poproszony o zmianę hasła. Na tym etapie rejestracja będzie już zakończona i będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych w funduszach Skarbiec.

<< PRZEWODNIK: JAK DOKONAĆ WPŁATY >>

<<  ZAINWESTUJ „STÓWKĘ” W FUNDUSZ SKARBCA >>

Tags: ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top
SIMPLE SIDE TAB