PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Ostatni dzień wrześniowej promocji

By on Wrzesień 30, 2016 in DFE with 16 Comments

ranikg

Przypominam, że dzisiaj ostatni dzień wrześniowej promocji – możliwości otrzymania jednego z moich poradników z imienną dedykacją

Jeżeli dołączysz do uczestników, czyli zainwestujesz co najmniej „stówkę” do końca września,  otrzymasz  jedną z moich książek z imienną dedykacją. Wystarczy abyś wysłał(a) maila na adres: maciej@rogala.pl z informacją, że dokonałaś/dokonałeś wpłaty.

20160423_204016

20160526_114708

Możesz wybrać jedną z następujących książek:

III Filar Twojej Emerytury

Program 500 plus. Jak mądrze zainwestować dodatkowy kapitał rodzinny

Gdy po dokonaniu pierwszej wpłaty, podejmiesz ostateczną decyzję, o tym, że będziesz systematycznie oszczędzać w funduszach Skarbca, złożysz stałe zlecenie przelewu kwoty jaką zaplanujesz odkładać; będziesz mogła/mógł podwyższyć kwotę do 135 zł, 278 zł, lub każdą inną zł.

W przyszłości, w dowolnym momencie, będziesz mogła/mógł zwiększać, zmniejszać lub zawiesić wnoszenie wpłat, lub zażądać wypłaty dotychczas odłożonych środków.

ZOBACZ JAKIE WYNIKI OSIĄGNĘLI CZYTELNICY MOJEGO BLOGA, KTÓRZY ZAUFALI MI TRZY MIESIĄCE TEMU

 

 

ROZPOCZĘCIE NASZEJ WSPÓŁPRACY JEST BARDZO PROSTE

Wystarczy abyś miał(a) pod ręką dowód osobisty, numer konta bankowego, z którego masz zamiar dokonać pierwszej wpłaty (min. 100 zł) oraz telefon komórkowy.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową, ani składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim, żeby podpisać umowę. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji (zajmie ci to 2 minuty) i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszona/poproszony o zmianę hasła. Na tym etapie rejestracja będzie już zakończona i będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych w funduszach Skarbiec.

<< PRZEWODNIK: JAK DOKONAĆ WPŁATY >>

<<  ZAINWESTUJ „STÓWKĘ” W FUNDUSZ SKARBCA >>

Tags:

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Liczba komentarzy - 16

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Maja3 pisze:

  Hi, zdążę jeszcze wpłacić i dostać książkę?

 2. Maja3 pisze:

  To znaczy, że jeszcze dziś zainwestuję jak wyślę teraz przelew? sorki, jeśli to głupie pytanie

  • Maciej Rogala pisze:

   Maju, nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Jeżeli dzisiaj zlecisz przelew ze swojego konta to wpłata zostanie przeliczona na jednostki funduszu około we wtorek, środę. Ale wystarczy, że dzisiaj złożysz przelew abyś dostała ode mnie książkę.

 3. Maja3 pisze:

  A jak sprawdzisz, że wpłaciłam pieniądze. Będziesz czekał aż wpłyną pieniądze do funduszu

  • Maciej Rogala pisze:

   Nie nie będę czekał. Zresztą nie mogę sprawdzić czy dokonałaś wpłaty, bo nie jestem pracownikiem Skarbca i nie mam dostępu do takich danych. Wyślę ci książkę już jutro na podstawie samego twego oświadczenia, że takiej wpłaty dokonałaś.

 4. Maja3 pisze:

  Macieju, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Ktoś coś mi wyślę na słowo. Super. Dzięki za wszystko.

  • Maciej Rogala pisze:

   Przesadzasz. Ale to miłe. Ja też ci dziękuję. Jak zaczniesz oszczędzać to ja będę się tobą „opiekował” – tak jak wszystkimi użytkownikami mego bloga, którzy zaczęli dzięki mnie oszczędzać.

 5. Maja3 pisze:

  A na czym ta opieka 🙂 będzie polegała?

  • Maciej Rogala pisze:

   Będę pilnował abyś oszczędzała z żelazną konsekwencją, żebyś tych pieniędzy nie wydała na pierduły, a przede wszystkim abyś nie podejmowała żadnych głupich decyzji jak będzie gorąco na rynku: wyjątkowy upał, lub okresowe zlodowacenie. Szczególnie wtedy będziesz potrzebowała mojej opieki – kogoś życzliwego i kompetentnego. Może być taka „opieka” 🙂

 6. Maja3 pisze:

  Jasne, jak najbardziej. Kiedy będę planowała zrobić coś głupiego, to obiecuję cię uprzedzić.

 7. WikTOR pisze:

  Panie Macieju, przepraszam, ale dopiero dzisiaj rano znalazłem pana stronę. Czy ja zainwestuję w Skarbca Małe i Średnie Spółki to dostanę książkę?

 8. Venus z Millenium pisze:

  Nieźle wyszedłeś na tym zdjęciu, Molu Książkowy ze Skąpca

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top