PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Ostatni dzień podwójnej promocji

By on Październik 31, 2016 in WYNIKI PSO with 8 Comments

tabelka

Przypominam, że dzisiaj ostatni dzień podwójnej październikowej promocji – możliwości otrzymania dwóch moich poradników z imienną dedykacją:

Rozważny Inwestor,

III Filar Twojej Emerytury 

500+. Jak mądrze pomnożyć dodatkowy kapitał rodzinny.

Obiecuję, że lektura każdej z nich będzie lekka i przyjemna, a na wiele spraw spojrzysz z zupełnie nowej strony.

Jeżeli dołączysz do uczestników, czyli zainwestujesz co najmniej „stówkę” do końca października, czyli dzisiaj,  otrzymasz  dwie z moich książek z imienną dedykacją. Wystarczy abyś wysłał(a) maila na adres: maciej@rogala.pl z informacją, że dokonałaś/dokonałeś wpłaty.

20160423_204016

20160526_114708

Gdy po dokonaniu pierwszej wpłaty podejmiesz ostateczną decyzję o tym, że będziesz systematycznie oszczędzać w funduszach Skarbca, złożysz stałe zlecenie przelewu kwoty jaką zaplanujesz odkładać; będziesz mogła/mógł podwyższyć kwotę do 135 zł, 278 zł lub do każdej innej.

W przyszłości, w dowolnym momencie, będziesz mogła/mógł zwiększać, zmniejszać lub zawiesić wnoszenie wpłat, lub zażądać wypłaty dotychczas odłożonych środków.

ZOBACZ JAKIE WYNIKI OSIĄGNĘLI CZYTELNICY MOJEGO BLOGA, KTÓRZY ZAUFALI MI 4 MIESIĄCE TEMU

ROZPOCZĘCIE NASZEJ WSPÓŁPRACY JEST BARDZO PROSTE

Wystarczy abyś miał(a) pod ręką dowód osobisty, numer konta bankowego, z którego masz zamiar dokonać pierwszej wpłaty (min. 100 zł) oraz telefon komórkowy.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową, ani składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim, żeby podpisać umowę. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji (zajmie ci to 2 minuty) i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszona/poproszony o zmianę hasła. Na tym etapie rejestracja będzie już zakończona i będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych w funduszach Skarbiec.

<< PRZEWODNIK: JAK DOKONAĆ WPŁATY >>

<<  ZAINWESTUJ „STÓWKĘ” W FUNDUSZ SKARBCA >>

Tags: ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Liczba komentarzy - 8

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Krzychu pisze:

  Witaj Macieju. Poszedł tysiak do Misia. Będą też następne. Wysłałem ci maila. Super promocja. Polecę ją znajomym 🙂

 2. Maja1 pisze:

  Panie Macieju, ja wpłaciłam tylko „stówkę” Czy też dostanę dwie książki?

 3. Maciek pisze:

  Czy promocja pojedyncza dalej trwa? Czy można inwestować w skarbca przez mbank?

  • Maciej Rogala pisze:

   Witaj. Maćku, już to wyjaśniałem. Oczywiście może inwestować przez mbank, ale aby otrzymać książkę musisz to zrobić przez dedykowanego linka, bo ja wówczas otrzymuje z tego tytułu niewielkie wynagrodzenie. Jeżeli dokonasz inwestycji przez tego linka, to oczywiście z przyjemnością wyślę ci wybraną książkę z moją dedykacją. Pozdrawiam

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top