PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Odłóż „stówkę” jeszcze w tym miesiącu – dostaniesz poradnik

By on Wrzesień 27, 2016 in DFE with 9 Comments

dialog_edinem_2016-07-11_3

Podobno osoby zapobiegliwe zaczynają oszczędzać w październiku, a koty w marcu :-).

Ja należę do osób wyjątkowo zapobiegliwych: trójka moich dzieci przyszła na świat lipcu!

No, ale wrzesień jest też dobry. Chcę zachęcić ciebie do podjęcia decyzji o odłożeniu „stówki” do końca tygodnia w jeden z funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Skarbiec TFI – wówczas otrzymasz jedną z trzech moich książek z imienną dedykacją:

Rozważny Inwestor,

III Filar Twojej Emerytury 

500+. Jak mądrze pomnożyć dodatkowy kapitał rodzinny.

Obiecuję, że lektura każdej z nich będzie lekka, przyjemna a na wiele spraw spojrzysz z zupełnie nowej strony.

Oszczędzanie w funduszu inwestycyjnym będzie bardzo proste i elastyczne: wpłacasz kiedy chcesz, dowolnie ustalasz kwotę dopłaty i w każdej chwili, jakby co, możesz sięgnąć po oszczędności – bez żadnych opłat. Tutaj poznasz najważniejsze różnice między oszczędzaniem w funduszu inwestycyjnym a na lokatach bankowych:

RÓŻNICA MIĘDZY LOKATĄ BANKOWĄ A FUNDUSZEM

 

WYBÓR FUNDUSZY

Możesz wybrać spośród ponad 30 funduszy o zróżnicowanej polityce inwestycyjnej, także ten najbezpieczniejszy – SKARBIEC KASA.

1

2

3

4

UWAGA: Nie do wszystkich funduszy pierwsza wpłata wynosi 100 zł (ale dopłaty są zawsze nie wyższe niż 100 zł, czasami nawet 50 zł).

Informację o funduszach oraz o minimalnej pierwszej wpłacie uzyskasz pod poniższym linkiem (przejrzyj fundusze Skarbca z końcówką FIO, czyli fundusze otwarte):

analizy.pl

Inwestując stówkę w wybrany fundusz otrzymasz za darmo książkę, która w detalu kosztuje 48 zł (Rozważny Inwestor – I wydanie), w dodatku z dedykacją autora.

Sprawdź jakie wyniki osiągnęli czytelnicy, którzy zaufali mi 3 miesiące wcześniej inwestując w różne fundusze Skarbca:

WYNIKI PLANÓW SYSTEMATYCZNEGO INWESTOWANIA

ROZPOCZĘCIE NASZEJ WSPÓŁPRACY JEST BARDZO PROSTE

Wystarczy abyś miał(a) pod ręką dowód osobisty, numer konta bankowego, z którego masz zamiar dokonać pierwszej wpłaty (min. 100 zł) oraz telefon komórkowy.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową, ani składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim, żeby podpisać umowę. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji (zajmie ci to 2 minuty) i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszona/poproszony o zmianę hasła. Na tym etapie rejestracja będzie już zakończona i będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych w funduszach Skarbiec.

<< PRZEWODNIK: JAK DOKONAĆ WPŁATY >>

<<  ZAINWESTUJ „STÓWKĘ” W FUNDUSZ SKARBCA >>

 

Tags: ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Liczba komentarzy - 9

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. LESZEK_89 pisze:

  Cześć. A jaki ci przesłać dowód wpłaty? PDF przelewu?

 2. LESZEK_89 pisze:

  A jak cię oszukam?

 3. LESZEK_89 pisze:

  Masz rację, nie oszukam. A można wpłacić na IKE?

  • Maciej Rogala pisze:

   Jak najbardziej. Albo jako zwykły rejestr, albo otwierasz IKE lub IKZE. Wejdź na link przewodnik dla otwierających rejestr. Chyba w 4 wyświetleniu pokaże ci się odsłona, w której zaznaczasz co wybierasz.

 4. LESZEK_89 pisze:

  Dobra, dzięki. Chyba się skuszę 🙂

 5. Marcin pisze:

  Pytanie: 1. czy ksiazke otrzymuje sie za darmo czy tez trzeba za nia 48zl zaplacic? Na gorze postu jest napisane „otrzymujesz”, a juz na dole pojawia sie kwota 48 zl.
  2. Czy mozna zakupic fundusz przez mBankowy SuperMarket funduszy?
  3. Czy ksiazka ma forme fizyczna czy tez jest to pdf?

  • Maciej Rogala pisze:

   Marcinie, oczywiście nic nie płacisz. Źle się wyraziłem – chciałem podkreślić, że ta książka w detalu kosztuje 48 zł. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila, że dokonałeś wpłaty, wybierzesz książkę a ja ci wyślę ją na mój koszt i oczywiście bez żadnych opłat z twojej strony. A dodatkową napiszę ci dedykację – dla ciebie lub dla osoby wskazanej.
   2. Musisz dokonać wpłaty klikając na linka znajdującego się na dole wpisu – bo wówczas ja dostanę z tego niewielkie wynagrodzenie, a gdy otworzysz rejestr w mbanku ja będę miał figę z tego. Tak samo jak w mbanku nie płacisz żadnych opłat manipulacyjnych
   3. Książka jest fizyczna – dostaniesz ją pocztą na wskazany adres, na mój koszt wysyłka.

   W przyszłości, zapewne pod koniec przyszłego roku, uruchomię kodowane strony tylko dla czytelników bloga, którzy zainwestowali poprzez moją stronę. I tam będę co jakiś czas przeprowadzał czaty na temat tego jak zarządzać środkami. Pewnie raz na kwartał.
   Pozdrawiam

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top