PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Odłóż stówkę do końca października – podwójna promocja!!

By on Październik 25, 2016 in WYNIKI PSO with 12 Comments

 

black-1271449

U mnie już dzisiaj zaczyna się Black Friday i będzie trwał aż tydzień!

Chcę zachęcić ciebie do podjęcia decyzji o odłożeniu „stówki” do 31 października w jeden z funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Skarbiec TFI – wówczas otrzymasz za darmo dwie z trzech moich książek z imienną dedykacją:

Rozważny Inwestor,

III Filar Twojej Emerytury 

500+. Jak mądrze pomnożyć dodatkowy kapitał rodzinny.

Obiecuję, że lektura każdej z nich będzie lekka i przyjemna, a na wiele spraw spojrzysz z zupełnie nowej strony.

Oszczędzanie w funduszu inwestycyjnym (lub kilku funduszach) będzie bardzo proste i elastyczne: wpłacasz kiedy chcesz, dowolnie ustalasz kwotę dopłaty i w każdej chwili, jakby co, możesz sięgnąć po oszczędności – bez żadnych opłat.

Tutaj poznasz najważniejsze różnice między oszczędzaniem w funduszu inwestycyjnym a na lokatach bankowych:

RÓŻNICA MIĘDZY LOKATĄ BANKOWĄ A FUNDUSZEM

 

Informację o funduszach oraz o minimalnej pierwszej wpłacie uzyskasz pod poniższym linkiem (przejrzyj fundusze Skarbca z końcówką FIO, czyli fundusze otwarte):

analizy.pl

Inwestując stówkę w wybrany fundusz otrzymasz za darmo 2 książki, które w detalu kosztują nawet 48 zł (Rozważny Inwestor – I wydanie), w dodatku z dedykacją autora.

Sprawdź jakie wyniki osiągnęli czytelnicy, którzy zaufali mi 4 miesiące wcześniej inwestując w różne fundusze Skarbca:

WYNIKI PLANÓW SYSTEMATYCZNEGO INWESTOWANIA

ROZPOCZĘCIE NASZEJ WSPÓŁPRACY JEST BARDZO PROSTE

Wystarczy abyś miał(a) pod ręką dowód osobisty, numer konta bankowego, z którego masz zamiar dokonać pierwszej wpłaty (min. 100 zł) oraz telefon komórkowy.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową, ani składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim, żeby podpisać umowę. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji (zajmie ci to 2 minuty) i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszona/poproszony o zmianę hasła. Na tym etapie rejestracja będzie już zakończona i będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych w funduszach Skarbiec.

<< PRZEWODNIK: JAK DOKONAĆ WPŁATY >>

<<  ZAINWESTUJ „STÓWKĘ” W FUNDUSZ SKARBCA >>

Tags: , , ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Liczba komentarzy - 12

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Pytajny pisze:

  Wow, zachęcające. Wystarczy stówkę? Ale będę musiał co miesiąc dopłacać. Przez ile lat?

  • Maciej Rogala pisze:

   Witaj. Nie będziesz musiał. Fundusze to nie polisy ubezpieczeniowe, chociaż często są mylone oba te produkty. Fundusz jest otwarty na dwoje wpłaty no stop, ale nie ma żadnego przymusu. Dopłacasz ile chcesz, kiedy chcesz i czy w ogóle chcesz. Oczywiście najlepiej złożyć stałe zlecenie z ROR, ale nie ma takiego obowiązku. Pozdrawiam. Jak masz jeszcze jakieś pytania to dawaj.

 2. Pytajny pisze:

  Czyli mogę wpłacić tylko 100 zł i ty mi wyślesz dwie swoje książki?

  • Maciej Rogala pisze:

   Dokładnie tak. Musisz tylko mnie o tym powiadomić wysyłając na mego maila informację o tym, że dokonałeś wpłaty, podać swój adres i wskazać, które książki wybrałeś, a także dla kogo mam napisać dedykację. I otrzymasz przesyłkę po kilku dniach, na mój koszt wszystko.

 3. Pytajny pisze:

  A jest jakiś haczyk? Bo wygląda to zbyt słodko

  • Maciej Rogala pisze:

   Nie ma żadnego haczyka. Musisz jednak wejść i zarejestrować się przez link afiliacyjny bo wtedy ja otrzymam niewielkie wynagrodzenie za promocję funduszy Skarbca, ale to nie stanowi dla ciebie żadnego dodatkowego kosztu. Co więcej otwierając w ten sposób rejestr w funduszu Skarbca nie płacisz opłaty manipulacyjnej, którą byś poniósł, gdybyś poszedł do banku.

 4. Pytajny pisze:

  W takim razie chyba się skuszę. Rozumiem, że doradzać jaki fundusz mam wybrać nie możesz?

 5. Wiesław :-)) pisze:

  Macieju, poszło – 5 stówek do funduszu Skarbiec III filar, u tyle samo do Misia. Czy mogę dostać dwie książki o III filarze, bo chciałbym jedną komuś sprezentować. Mam ci przesłać skan przelewu?

  • Maciej Rogala pisze:

   Wiesławie, witaj. Bardzo się cieszę. Nie żadnego skanu mi nie przesyłaj, minimum zaufania musi być. Oczywiście, że dwie takie same książki też wysyłam Napisz tylko dla kogo mam napisać dedykację. Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji. Jak będziesz chciał dopłacać, to jak już pisałem, najlepiej jest złożyć stałe zlecenie. Jeżeli wybrałem dwa fundusze, to każdy z tych funduszy ma inne konto do przelewów – czyli będziesz musiał złożyć dwie dyspozycje. Kwota może być dowolna, ale nie mniejsza niż 50 zł. Czyli możesz wpłacać 154 zł, 326 i tak dalej. W każdej chwili możesz odwołać takie zlecenie i przestać wpłacać, zwiększyć lub zmniejszyć wpłaty. A także oczywiście, jakby co, wypłacić pieniądze bez żadnych „kar” jak to jest w polisach inwestycyjnych. Tak tylko wyjaśniam, bo bardzo często jest to mylone. Pozdrawiam

 6. Wiesław :-)) pisze:

  Dzięki, dzięki Macieju. Znam się na funduszach. Pierwszy raz zainwestowałem 15 lat temu. Polisy są BEEE, niestety musiałem sam się przekonać na własnej skórze. Skusiły mnie te twoje książki.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top