PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Gdzie kupić mój poradnik najtaniej lub z dedykacją

By on 25 maja, 2016 in DFE, MOJE KSIĄŻKI with 6 komentarzy

 

20160526_114509

Moja najnowsza książka Program 500+. Jak mądrze zainwestować dodatkowy kapitał rodzinny ukazała się 23 maja br. i jest skierowana do osób, beneficjentów Programu 500+, które zamierzają wykorzystać ten stały zastrzyk gotówki do tego, aby zacząć oszczędzać, niekoniecznie z myślą o przyszłości własnych dzieci.

Z doświadczenia wiem, że najważniejszą troską każdego Rozważnego Rodzica jest nie tyle daleka przyszłość – gdy nasza córka lub nasz syn staną się już dorośli – co raczej dążenie do zapewnienia większego bezpieczeństwa finansowego już teraz, w momencie podjęcia decyzji o odłożeniu pierwszych pieniędzy z programu 500+.

W swojej książce opisuję tylko jedną formę pomnażania pieniędzy – otwarty fundusz inwestycyjny. Dlaczego? Bo moim zdaniem jest ona optymalną, choć oczywiście nie jedyną, lokatą dla pieniędzy odkładanych systematycznie i gdy zależy nam na zachowaniu bieżącego dostępu do nich.

” Jeżeli podejmiesz decyzję o odłożeniu pierwszych pieniędzy z programu i wpłacisz je do wybranego funduszu inwestycyjnego, a następnie złożysz dyspozycję stałego przelewania 100 – 500 zł, to de facto aż do momentu ukończenia przez twoją córkę lub twojego synka 18 roku życia będzie to plan systematycznego oszczędzania  — odkładania coraz większych pieniędzy i ich efektywnego pomnażania, z zachowaniem nieograniczonego dostępu do gromadzonych środków (jeżeli rejestr założysz na siebie, a nie na dziecko).”

Jeżeli chcesz kupić moją książkę po najniższej dostępnej cenie, to znajdziesz ją tutaj:

TU KUPISZ NAJTANIEJ

Możesz też otrzymać poradnik z moją dedykacją.

W tym celu dokonaj wpłaty 25 zł na konto EDINEM, Maciej Rogala

50 1020 5558 1111 1592 3500 0046

i wyślij na adres mailowy: maciej@rogala.pl

potwierdzenie dokonania przelewu wraz z informacją, na jaki adres ma być wysłana książka oraz dla kogo mam napisać dedykację.

Przykładowo, jeżeli nazywasz się Maria Nowak, to napisz, czy książkę mam zadedykować Marii, Pani Marii, Marii Nowak czy może pani Marii Nowak.

20160526_11470820160526_114735

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, to podaj dane niezbędne do jej wystawienia. Książkę otrzymasz listem priorytetowym za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

 

Tags: ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

komentarzy 6

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. RaBarbara pisze:

  Przelew poszedł 🙂 Kiedy dostanę książkę?

  • Maciej Rogala pisze:

   Dzięki za zamówienie. Po 18-tej wyślę syna na pocztę – na razie mam dwa zamówienia. Powinno dojść w poniedziałek (bo raczej w piątek nie zdąży). Z dedykacją dla córeczki Joanny. Pozdrawiam

 2. Yolanda pisze:

  Dobrze Pan wyszedł na tym zdjęciu, jak Stanisław Lem.

  • Maciej Rogala pisze:

   Yolando, dzięki. Fajne skojarzenie, żartobliwe. Napiszę też żartobliwie, że podążam tropem Lema już od dawna, bo piszę powieść futurystyczną na podstawie mojego scenariusza More Than Eternity.
   Pozdrawiam serdecznie.

 3. Yolanda pisze:

  Gra Pan też na „Futures”?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top
SIMPLE SIDE TAB