PPE, PPK, IKE, IKZE, fundusze inwestycyjne

Black Friday dla oszczędzających

By on Listopad 23, 2016 in WYNIKI PSO with 4 Comments

baner_edinem_2016-11-24

U mnie już dzisiaj zaczyna się Black Friday i będzie trwał do końca listopada!

Chcę Ciebie zachęcić do odłożenia „stówki” do 30 listopada w jeden z funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Skarbiec TFI – otrzymasz wówczas za darmo dwie z trzech moich książek z imienną dedykacją:

Rozważny Inwestor,

III Filar Twojej Emerytury 

500+. Jak mądrze pomnożyć dodatkowy kapitał rodzinny.

Obiecuję, że lektura każdej z nich będzie lekka i przyjemna, a na wiele spraw spojrzysz z zupełnie nowej strony.

Oszczędzanie w funduszu inwestycyjnym (lub kilku funduszach) będzie bardzo proste i elastyczne: wpłacasz kiedy chcesz, dowolnie ustalasz kwotę dopłaty i w każdej chwili, jakby co, możesz sięgnąć po oszczędności – bez żadnych opłat.

Tutaj poznasz najważniejsze różnice między oszczędzaniem w funduszu inwestycyjnym a na lokatach bankowych:

RÓŻNICA MIĘDZY LOKATĄ BANKOWĄ A FUNDUSZEM

Informację o funduszach oraz o minimalnej pierwszej wpłacie uzyskasz pod poniższym linkiem (przejrzyj fundusze Skarbca z końcówką FIO, czyli fundusze otwarte):

analizy.pl

Inwestując stówkę w wybrany fundusz otrzymasz za darmo 2 książki, które w detalu kosztują nawet 48 zł (Rozważny Inwestor – I wydanie), w dodatku z dedykacją autora.

Sprawdź jakie wyniki osiągnęli czytelnicy, którzy zaufali mi 5 miesięcy temu inwestując w różne fundusze Skarbca:

tabela

 

WYNIKI PLANÓW SYSTEMATYCZNEGO INWESTOWANIA

ROZPOCZĘCIE NASZEJ WSPÓŁPRACY JEST BARDZO PROSTE

Wystarczy abyś miał(a) pod ręką dowód osobisty, numer konta bankowego, z którego masz zamiar dokonać pierwszej wpłaty (min. 100 zł) oraz telefon komórkowy.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową, ani składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim, żeby podpisać umowę. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji (zajmie ci to 2 minuty) i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszona/poproszony o zmianę hasła. Na tym etapie rejestracja będzie już zakończona i będziesz mogła/mógł w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych w funduszach Skarbiec.

<< PRZEWODNIK: JAK DOKONAĆ WPŁATY >>

<<  ZAINWESTUJ „STÓWKĘ” W FUNDUSZ SKARBCA >>

Tags: , , ,

Subskrypcja

Podoba Ci się ten artykuł? Dołącz do subskrybentów bloga, a otrzymasz więcej tego rodzaju treści.

Liczba komentarzy - 4

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Western pisze:

  Czy to jakaś piramida finansowa?

  • Maciej Rogala pisze:

   Witaj, Western. Nic z tych rzeczy. Promocja bloga i pozyskiwanie lojalnych czytelników. A przy okazji funduszy inwestycyjnych Skarbiec. Oczywiście 100 zł wpłaty to zachęta do tego, aby zacząć też systematycznie inwestować niewielkie kwoty, najlepiej co miesiąc, w formie stałego zlecenia przelewu z konta bankowego. Rozumiem twoją wątpliwość, bo nie ty pierwszy nie możesz uwierzyć, że można dostać 2 książki za inwestycję 100 złotych. Pozdrawiam

  • Marysia_Ka pisze:

   Ja też miałam podobne wątpliwości. Niestety czekałam z decyzją aż 3 miesiące, i miesiąc temu wpłaciłam 300 zł do funduszu Skarbiec Kasa. Trochę, żałuję, że ten fundusz. I dostałam książkę od Macieja z dedykacją. Jeszcze nie zaczęłam czytać. Ale mam to w planach. Pozdrawiam serdecznie. Marysia

   • Maciej Rogala pisze:

    Marysiu,
    dzięki za dobre słowo. Pamiętaj, że jak wybrałaś fundusz Skarbiec Kasa, to w każdej chwili możesz zmienić go dokonując tzw. zamiany jednostek – czyli przenieść pieniądze między funduszami. Już kiedyś korespondowaliśmy drogą mailową. Ja wiem, że kobiety mają mniejszą skłonność do podejmowania ryzyka, ale gdy się oszczędza co miesiąc niewielkie kwoty, to ryzyko inwestowania w akcje jest o wiele niższe, w porównaniu do sytuacji, gdy ktoś inwestuje dużą kwotę jednorazowo. Przy 300 zł miesięcznie, możesz też rozdzielić wpłaty, na przykład między fundusz Skarbiec Kasa, a Skarbiec III filar. Ten drugi fundusz inwestuje w akcje około 30%. Jeżeli będziesz do niego wpłacać 50% wpłat, to w udział akcji w twoich inwestycjach będzie o połowę niższy – wyniesienie około 15%. Taki udział da ci już nieco wyższy potencjał wzrostu. Pozdrawiam

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Top